Witaj na naszej stronie!

Najwyższej jakości leki

Najlepszej jakości leki

Dbamy o dobro naszych klientów. Działamy na sprawdzonych przez lata medykamentach.

Wykwalifikowana kadra

Wykwalifikowana kadra

Nasi pracownicy co roku biorą udział w kilkunastu konferencjach międzynarodowych poswięconym nowinkom ze świata pięknego, białego uśmiechu.

Gwarancja zadowolenia

Gwarancja zadowolenia

Jeśli nie będziesz zadowolony z naszych usług i powiadomisz nas o tym fakcie, zwrócimy Ci cenę wizyty w przeciągu 14 dni.

Dentyści z pasją

Dentyści z pasją

Nasi pracownicy to ludzie z pasją. Ich praca to hobby. Dlatego są jednymi z najbardziej cennionych fachowców w naszym kraju.

Odzyskiwanie odszkodowań OC

Wielu osobom w Polsce przytrafił się incydent na drodze, gdzie byli poszkodowanymi w kolizji samochodowej. Odzyskiwanie odszkodowań OC jest niezwykle czasochłonne, a kwota która została przelana przez ubezpieczyciela— często zbyt niska. Jeśli do kolizji komunikacyjnej doszło w ciągu 3 lat, to zapraszamy do skontaktowania się z DP Dopłaty Poznań. Ta polecana firma odkupi od klienta prawa do ubiegania się o większe odszkodowanie, oferując w zamian wyliczoną wcześniej kwotę. Wynagrodzenie jest przesyłane na konto do 24 godzin lub wręczane w postaci gotówki. Skorzystaj z minimum formalności i zdecyduj się na odzyskanie części odszkodowania.

Dopłaty-Poznań

 Poznań
tel. +48 504 504 173

Usługi które świadczymy dla Państwa

19 wpis

18 wpis

22 wpis

18 wpis

5 wpis

10 wpis