Witaj na naszej stronie!

Najwyższej jakości leki

Najlepszej jakości leki

Dbamy o dobro naszych klientów. Działamy na sprawdzonych przez lata medykamentach.

Wykwalifikowana kadra

Wykwalifikowana kadra

Nasi pracownicy co roku biorą udział w kilkunastu konferencjach międzynarodowych poswięconym nowinkom ze świata pięknego, białego uśmiechu.

Gwarancja zadowolenia

Gwarancja zadowolenia

Jeśli nie będziesz zadowolony z naszych usług i powiadomisz nas o tym fakcie, zwrócimy Ci cenę wizyty w przeciągu 14 dni.

Dentyści z pasją

Dentyści z pasją

Nasi pracownicy to ludzie z pasją. Ich praca to hobby. Dlatego są jednymi z najbardziej cennionych fachowców w naszym kraju.

Zabrzański oddział Speed Car fachowo zadba o gruntowny przegląd pojazdu

Przeglądy samochodowe zapobiegają wielu wypadkom, dlatego ważna jest regularność ich przeprowadzania. Czy zdarzyło Ci się zapomnieć kiedyś o obowiązkowej kontroli pojazdu? Rozwiązaniem dla takich przypadków jest darmowa usługa stacji Speed Car, która oferuje przypomnienie o umówionej wizycie. Wejdź na stronę przypomnijoprzegladzie.pl, wypełnij formularz kontaktowy, by kilka dni przed przeglądem otrzymać od Speed Car wiadomość z przypomnieniem.Firma przeprowadza przeglądy rejestracyjne w różnych miastach, m.in. w Zabrzu. Jeśli szukasz profesjonalnej stacji kontroli właśnie w tym mieście, to możesz mieć pewność, że Speed Car zapewni Ci kompetentną obsługę. Profesjonalizm firmy to efekt wieloletniego doświadczenia i stosowania nowoczesnych narzędzi diagnostycznych. Szczegóły dotyczące oferty i lokalizacji stacji znajdziesz na stronie http://www.przypomnijoprzegladzie.pl/nasze-stacje/10-woj-slaskie/33-skp-zabrze.html.przypomnijoprzegladzie.pl
Górczewska 225
01-459 Warszawa
tel. 664 52 45

Usługi które świadczymy dla Państwa

17 wpis

18 wpis

22 wpis

18 wpis

5 wpis

10 wpis