Witaj na naszej stronie!

Najwyższej jakości leki

Najlepszej jakości leki

Dbamy o dobro naszych klientów. Działamy na sprawdzonych przez lata medykamentach.

Wykwalifikowana kadra

Wykwalifikowana kadra

Nasi pracownicy co roku biorą udział w kilkunastu konferencjach międzynarodowych poswięconym nowinkom ze świata pięknego, białego uśmiechu.

Gwarancja zadowolenia

Gwarancja zadowolenia

Jeśli nie będziesz zadowolony z naszych usług i powiadomisz nas o tym fakcie, zwrócimy Ci cenę wizyty w przeciągu 14 dni.

Dentyści z pasją

Dentyści z pasją

Nasi pracownicy to ludzie z pasją. Ich praca to hobby. Dlatego są jednymi z najbardziej cennionych fachowców w naszym kraju.

Opieka informatyczna dla firm

Funkcjonująca w prawidłowy sposób placówka musi przede wszystkim posiadać sprzęt, dzięki któremu będzie w stanie obsługiwać wszystkich swoich pracowników. Nie jest to proste - komputery w przedsiębiorstwie bywają zawodne, dlatego zespół BlackIce Networks proponuje wsparcie informatyczne dla firm, które potrzebują fachowców do serwisowania sprzętu. Usuwają złośliwe oprogramowanie oraz przywracają usunięte dane. Pomagają także w instalacji systemu oraz skonfigurowaniu komputera. Na ich stronie http://www.blackice.com.pl/ znaleźć można więcej informacji o wsparciu informatycznym dla firm.BlackIce Networks Sp. z o.o.
Fabryczna 20A
31-553 Kraków
tel. +48 (12) 444 72

Usługi które świadczymy dla Państwa

17 wpis

18 wpis

22 wpis

18 wpis

5 wpis

10 wpis