Witaj na naszej stronie!

Najwyższej jakości leki

Najlepszej jakości leki

Dbamy o dobro naszych klientów. Działamy na sprawdzonych przez lata medykamentach.

Wykwalifikowana kadra

Wykwalifikowana kadra

Nasi pracownicy co roku biorą udział w kilkunastu konferencjach międzynarodowych poswięconym nowinkom ze świata pięknego, białego uśmiechu.

Gwarancja zadowolenia

Gwarancja zadowolenia

Jeśli nie będziesz zadowolony z naszych usług i powiadomisz nas o tym fakcie, zwrócimy Ci cenę wizyty w przeciągu 14 dni.

Dentyści z pasją

Dentyści z pasją

Nasi pracownicy to ludzie z pasją. Ich praca to hobby. Dlatego są jednymi z najbardziej cennionych fachowców w naszym kraju.

Gdzie szukać naturalnych kosmetyków do makijażu?

Jak to zrobić? „Strzałem w dziesiątkę” będzie bez wątpienia inwestycja w naturalne kosmetyki do makijażu i środki do pielęgnacji. Właściwie wykonany make-up pozwoli Ci sprytnie zamaskować wszystkie niedoskonałości, a odpowiednie kremy i balsamy przywrócą skórze sprężystość i utracony blask. Ale to niejedyny powód, dla którego kupno naturalnych kosmetyków do makijażu się opłaca. Za taką inwestycją przemawiają również względy ekologiczne i miłość do świata fauny. Rzeczone preparaty nie są bowiem testowane na zwierzętach, a do ich produkcji nie wykorzystuje się żadnych substancji chemicznych. Jeśli szukasz naturalnych kosmetyków do makijażu, odwiedź SPA domowe. Znajdziesz je pod adresem: https://www.spadomowe.pl/.EMCOR Marcin Wyrwich
Wilcza 29/24
56-120 Brzeg Dolny
tel. (+48) 881 323 7

Usługi które świadczymy dla Państwa

19 wpis

18 wpis

22 wpis

18 wpis

5 wpis

10 wpis