Witaj na naszej stronie!

Najwyższej jakości leki

Najlepszej jakości leki

Dbamy o dobro naszych klientów. Działamy na sprawdzonych przez lata medykamentach.

Wykwalifikowana kadra

Wykwalifikowana kadra

Nasi pracownicy co roku biorą udział w kilkunastu konferencjach międzynarodowych poswięconym nowinkom ze świata pięknego, białego uśmiechu.

Gwarancja zadowolenia

Gwarancja zadowolenia

Jeśli nie będziesz zadowolony z naszych usług i powiadomisz nas o tym fakcie, zwrócimy Ci cenę wizyty w przeciągu 14 dni.

Dentyści z pasją

Dentyści z pasją

Nasi pracownicy to ludzie z pasją. Ich praca to hobby. Dlatego są jednymi z najbardziej cennionych fachowców w naszym kraju.

Firma konsultingowa SpecChem

Na stronie http://www.specchem.eu/rejestracja-kosmetykow.html można zapoznać się z ofertą firmy SpecChem. Specjalizuje się ona między innym w pośrednictwie w ramach procesu rejestracji kosmetyków. Fachowcy przygotowują raporty bezpieczeństwa produktów kosmetycznych, a także sporządzają sposób oznakowania opakowania danego kosmetyku. Warto podkreślić, że klient może skorzystać z porady w zakresie wymagań, które są niezbędne, by dokonać rejestracji kosmetyku. Wypada nadmienić, że Firma zajmuje się również profesjonalnym i fachowym doradztwem chemicznym. W tej kwestii udzielane są porady i wskazówki dotyczące realizacji aktualnych przepisów prawnych.


SpecChem
Śląska 12/13
70-432 Szczecin
tel. 606 874 162

Usługi które świadczymy dla Państwa

17 wpis

18 wpis

22 wpis

18 wpis

5 wpis

10 wpis