Witaj na naszej stronie!

Najwyższej jakości leki

Najlepszej jakości leki

Dbamy o dobro naszych klientów. Działamy na sprawdzonych przez lata medykamentach.

Wykwalifikowana kadra

Wykwalifikowana kadra

Nasi pracownicy co roku biorą udział w kilkunastu konferencjach międzynarodowych poswięconym nowinkom ze świata pięknego, białego uśmiechu.

Gwarancja zadowolenia

Gwarancja zadowolenia

Jeśli nie będziesz zadowolony z naszych usług i powiadomisz nas o tym fakcie, zwrócimy Ci cenę wizyty w przeciągu 14 dni.

Dentyści z pasją

Dentyści z pasją

Nasi pracownicy to ludzie z pasją. Ich praca to hobby. Dlatego są jednymi z najbardziej cennionych fachowców w naszym kraju.

http://www.abrapack.com.pl/kategoria/zaklejarki-kartonow

Zaklejarki do kartonów potrzebne są w najróżniejszych branżach: kosmetycznej, spożywczej, farmaceutycznej. Wszędzie tam, gdzie gotowe produkty są pakowane do kartonów. Abra Pack oferuje swoim klientom duży wybór tych niezwykle funkcjonalnych urządzeń. Znajdziesz wśród nich zaklejarki półautomatyczne, w których głowicę reguluje się ręcznie. Sprawdzi się ona w przypadku kartonów jednej wielkości. Zaklejarki z ruchomą głowicą, która sama dostosuje się do rozmiarów kartonu będzie doskonała, gdy stosowane są zarówno mniejsze, jak i duże opakowania. Abra Pack proponuje także sprzęt z zaawansowanymi ustawieniami: składające, znakujące i etykietujące kartony. Wybierz zaklejarkę odpowiednią dla siebie lub skontaktuj się z firmą, której profesjonalna obsługa doradzi Ci odpowiednie urządzenie. Szczegóły znajdziesz na stronie internetowej http://www.abrapack.com.pl/kategoria/zaklejarki-kartonow.


ABRA PACK
Władysława Zamoyskiego 6/30
62-020 Zalasewo
tel. 48 508 093 655

Usługi które świadczymy dla Państwa

17 wpis

18 wpis

22 wpis

18 wpis

5 wpis

10 wpis