Witaj na naszej stronie!

Najwyższej jakości leki

Najlepszej jakości leki

Dbamy o dobro naszych klientów. Działamy na sprawdzonych przez lata medykamentach.

Wykwalifikowana kadra

Wykwalifikowana kadra

Nasi pracownicy co roku biorą udział w kilkunastu konferencjach międzynarodowych poswięconym nowinkom ze świata pięknego, białego uśmiechu.

Gwarancja zadowolenia

Gwarancja zadowolenia

Jeśli nie będziesz zadowolony z naszych usług i powiadomisz nas o tym fakcie, zwrócimy Ci cenę wizyty w przeciągu 14 dni.

Dentyści z pasją

Dentyści z pasją

Nasi pracownicy to ludzie z pasją. Ich praca to hobby. Dlatego są jednymi z najbardziej cennionych fachowców w naszym kraju.

Rehabilitacja osób starszych

Znany serwis internetowy Przyjazniseniorom.com pomaga potrzebującym osobom w nalezieniu godnego zaufania domu opieki, w którym świadczona jest profesjonalna pomoc rehabilitacyjna dla seniorów.

Profesjonalna pomoc osobom starszym, niesiona w rzetelnie prowadzonych domach pomocy, często wymaga odpowiedniej reklamy, by zainteresowane osoby mogły szybko znaleźć właściwe miejsce, adekwatne do ich oczekiwań. Jeśli szukasz sprawdzonych i rzetelnie prowadzonych miejsc, oferujących rzetelną i profesjonalną rehabilitację seniorów, koniecznie skorzystaj z informacji, jakie udostępnia portal Przyjazniseniorom.com. Serwis poleca miejsca, w których najważniejszym celem wszystkich podejmowanych przez obsłuCieszący się uznaniem portal Przyjazniseniorom.com, oferuje pomoc starszym osobom w znalezieniu odpowiedniego, przyjaznego miejsca do życia, zamieszczając informacje o domach opieki.gę działań jest pomoc osobom starszym w utrzymywaniu oraz poprawie kondycji i formy fizycznej.


B&B Knowledge Broker
Juliusza Słowackiego 15
05-532 Baniocha (Tomice)
tel. 48 505 358 360

Usługi które świadczymy dla Państwa

17 wpis

18 wpis

22 wpis

18 wpis

5 wpis

10 wpis