Witaj na naszej stronie!

Najwyższej jakości leki

Najlepszej jakości leki

Dbamy o dobro naszych klientów. Działamy na sprawdzonych przez lata medykamentach.

Wykwalifikowana kadra

Wykwalifikowana kadra

Nasi pracownicy co roku biorą udział w kilkunastu konferencjach międzynarodowych poswięconym nowinkom ze świata pięknego, białego uśmiechu.

Gwarancja zadowolenia

Gwarancja zadowolenia

Jeśli nie będziesz zadowolony z naszych usług i powiadomisz nas o tym fakcie, zwrócimy Ci cenę wizyty w przeciągu 14 dni.

Dentyści z pasją

Dentyści z pasją

Nasi pracownicy to ludzie z pasją. Ich praca to hobby. Dlatego są jednymi z najbardziej cennionych fachowców w naszym kraju.

Sprzedaż opakowań plastikowych

Szukasz opakowań, w których mógłbyś sprzedawać swoim klientom mieszane przez Ciebie tynki? Doskonale sprawdzą się do tego wiaderka, które wykona dla Ciebie Interplastik.Wysokiej jakości opakowania z tworzyw sztucznych ma dla Ciebie firma Interplastik. Sprawdzą się one w najróżniejszych branżach, zarówno spożywczej, jak i budowlanej, ogrodniczej czy chemicznej. Ich wykonanie z zastosowaniem nowoczesnych maszyn gwarantuje uzyskanie trwałości i estetyki. Etykieta zostanie wtłoczona w opakowanie na etapie produkcji, co nie tylko pozwoli na uzyskanie optymalnej jej trwałości, ale także sprawi, że cały pojemnik będzie można ponownie przetworzyć. Szczegóły propozycji są na stronie internetowej interplastik.pl/package/opakowania.Interplastik Sp. z o.o
Dąbrowskiego 469
60-451 Poznań
tel. +486122400

Usługi które świadczymy dla Państwa

19 wpis

18 wpis

22 wpis

18 wpis

5 wpis

10 wpis