Witaj na naszej stronie!

Najwyższej jakości leki

Najlepszej jakości leki

Dbamy o dobro naszych klientów. Działamy na sprawdzonych przez lata medykamentach.

Wykwalifikowana kadra

Wykwalifikowana kadra

Nasi pracownicy co roku biorą udział w kilkunastu konferencjach międzynarodowych poswięconym nowinkom ze świata pięknego, białego uśmiechu.

Gwarancja zadowolenia

Gwarancja zadowolenia

Jeśli nie będziesz zadowolony z naszych usług i powiadomisz nas o tym fakcie, zwrócimy Ci cenę wizyty w przeciągu 14 dni.

Dentyści z pasją

Dentyści z pasją

Nasi pracownicy to ludzie z pasją. Ich praca to hobby. Dlatego są jednymi z najbardziej cennionych fachowców w naszym kraju.

fototapeta w sypialni - http://www.fototapetka.eu/fototapeta-26-Do-sypialni.html

Sypialnia to oprócz kuchni jedno z miejsc w mieszkaniu, w którym spędzamy najwięcej czasu. To swego rodzaju azyl, w którym można wypocząć po ciężkim dniu w pracy i zregenerować się przed kolejnymi wyzwaniami. Ściany w sypialni powinny być stonowane i łagodne, tak by sprzyjały relaksowi. Dla osób, które są zwolennikami nowoczesnego designu powstała jednak alternatywa. Doskonałą metodą na ciekawe zaaranżowanie wnętrza jest fototapeta w sypialni. Można ją umieścić np. naprzeciwko wzroku, tak aby po przebudzeniu mieć widok malowniczego krajobrazu, zachodu słońca lub innego wybranego motywu. Obrazy takie mogą wieczorem działać uspokajająco lub o poranku pobudzać do działania. Niebywałym atutem jest również możliwość wydrukowania własnego zdjęcia i dostosowania go do wybranego wnętrza. Kompleksowa oferta przedsiębiorstwa znajduje się na stronie internetowej www.fototapetka.eu.


KM STUDIO
WITOSA 10
64-920 PIŁA
tel. 502 481 176

Usługi które świadczymy dla Państwa

17 wpis

18 wpis

22 wpis

18 wpis

5 wpis

10 wpis