Witaj na naszej stronie!

Najwyższej jakości leki

Najlepszej jakości leki

Dbamy o dobro naszych klientów. Działamy na sprawdzonych przez lata medykamentach.

Wykwalifikowana kadra

Wykwalifikowana kadra

Nasi pracownicy co roku biorą udział w kilkunastu konferencjach międzynarodowych poswięconym nowinkom ze świata pięknego, białego uśmiechu.

Gwarancja zadowolenia

Gwarancja zadowolenia

Jeśli nie będziesz zadowolony z naszych usług i powiadomisz nas o tym fakcie, zwrócimy Ci cenę wizyty w przeciągu 14 dni.

Dentyści z pasją

Dentyści z pasją

Nasi pracownicy to ludzie z pasją. Ich praca to hobby. Dlatego są jednymi z najbardziej cennionych fachowców w naszym kraju.

Makiety historyczne

Na życzenie klientów tworzymy także makiety historyczne. Tego rodzaju modele najczęściej zamawiane są do muzeów i na różnego typu wystawy tematyczne. Ale z naszych usług w tym zakresie mogą skorzystać również klienci indywidualni, którzy pasjonują się historią. Nie wszyscy posiadają zdolności manualne umożliwiające im stworzenie takich modeli na własną rękę oraz czas, którego potrzeba całkiem sporo do wykonania takich konstrukcji. Ich przygotowanie mogą powierzyć nam. Gwarantujemy korzystne ceny i szybką realizację zamówień. A co ważniejsze, zapewniamy precyzję, dzięki której stworzone przez nas makiety historyczne będą łudząco podobne do tych, które znamy z kart historycznych książek.


Futurum3D
Juwenalisa 2a
60-461 Poznań
tel. 696 014 758

Usługi które świadczymy dla Państwa

20 wpis

20 wpis

22 wpis

18 wpis

6 wpis

10 wpis