Witaj na naszej stronie!

Najwyższej jakości leki

Najlepszej jakości leki

Dbamy o dobro naszych klientów. Działamy na sprawdzonych przez lata medykamentach.

Wykwalifikowana kadra

Wykwalifikowana kadra

Nasi pracownicy co roku biorą udział w kilkunastu konferencjach międzynarodowych poswięconym nowinkom ze świata pięknego, białego uśmiechu.

Gwarancja zadowolenia

Gwarancja zadowolenia

Jeśli nie będziesz zadowolony z naszych usług i powiadomisz nas o tym fakcie, zwrócimy Ci cenę wizyty w przeciągu 14 dni.

Dentyści z pasją

Dentyści z pasją

Nasi pracownicy to ludzie z pasją. Ich praca to hobby. Dlatego są jednymi z najbardziej cennionych fachowców w naszym kraju.

Zewnętrzne rolet jako wielopoziomowa ochrona

Nie ma lepszego sposobu na zabezpieczenie okien przed włamaniem, niż dostępne w sklepie Fabrollo rolety zewnętrzne. Na stronie http://fabrollo.pl/rolety-zewnetrzne/ można zapoznać się ze wszystkimi informacjami, których potrzeba do tego, aby podjąć decyzje o zakupie potrzebnych rolet. Ich nowoczesny design sprawia, że fasada domu w żaden sposób nie cierpi, lecz wręcz przeciwnie – zyskuje dodatkowe elementy, które są dodatkowym walorem każdego domu. Dodatkowo, te rolety świetnie chronią przed ostrym słońcem i sprawiają, że pomieszczenie można całkowicie przyciemnić, o wiele lepiej niż z pomocą standardowych rolet.Fabrollo
Włodkowica 7/2
71-175 Szczecin
tel. 533 41 68 31

Usługi które świadczymy dla Państwa

17 wpis

18 wpis

22 wpis

18 wpis

5 wpis

10 wpis