Witaj na naszej stronie!

Najwyższej jakości leki

Najlepszej jakości leki

Dbamy o dobro naszych klientów. Działamy na sprawdzonych przez lata medykamentach.

Wykwalifikowana kadra

Wykwalifikowana kadra

Nasi pracownicy co roku biorą udział w kilkunastu konferencjach międzynarodowych poswięconym nowinkom ze świata pięknego, białego uśmiechu.

Gwarancja zadowolenia

Gwarancja zadowolenia

Jeśli nie będziesz zadowolony z naszych usług i powiadomisz nas o tym fakcie, zwrócimy Ci cenę wizyty w przeciągu 14 dni.

Dentyści z pasją

Dentyści z pasją

Nasi pracownicy to ludzie z pasją. Ich praca to hobby. Dlatego są jednymi z najbardziej cennionych fachowców w naszym kraju.

Czyszczenie tapicerki w Poznaniu

Tapicerka Twojego samochodu narażona jest na liczne zabrudzenia i plamy. Wystarczy tylko, że gwałtownie zahamujesz, coś się rozleje i plama gotowa! Albo opuścisz auto na chwilę w czasie ulewy i wrócisz do niego w mokrym ubraniu. Wbrew pozorom takie rzeczy również zostawiają ślady na tapicerce, które za każdym razem stają się coraz bardziej widoczne i z biegiem czasu tapicerka staje się o prostu brudna. Jej pranie warto zlecić profesjonalistom, którzy przy użyciu odpowiedniego sprzętu będą w stanie przywrócić jej dawny wygląd. Jedną z firm zajmujących się czyszczeniem tapicerek w Poznaniu jest firma Bogucki Eco Wash, która wykorzystuje do tego niezwykle skuteczne myjki parowe.BOGUCKI ECO WASH

 Poznań
tel. 697121102

Usługi które świadczymy dla Państwa

17 wpis

18 wpis

22 wpis

18 wpis

5 wpis

10 wpis