Witaj na naszej stronie!

Najwyższej jakości leki

Najlepszej jakości leki

Dbamy o dobro naszych klientów. Działamy na sprawdzonych przez lata medykamentach.

Wykwalifikowana kadra

Wykwalifikowana kadra

Nasi pracownicy co roku biorą udział w kilkunastu konferencjach międzynarodowych poswięconym nowinkom ze świata pięknego, białego uśmiechu.

Gwarancja zadowolenia

Gwarancja zadowolenia

Jeśli nie będziesz zadowolony z naszych usług i powiadomisz nas o tym fakcie, zwrócimy Ci cenę wizyty w przeciągu 14 dni.

Dentyści z pasją

Dentyści z pasją

Nasi pracownicy to ludzie z pasją. Ich praca to hobby. Dlatego są jednymi z najbardziej cennionych fachowców w naszym kraju.

Nawilżający krem arnikowy SPF 15

Jeśli masz cerę naczynkową krem z arniką od Floslek to idealna propozycja dla Ciebie. Stosowany codziennie pozwoli Ci zapomnieć o rozszerzonych żyłkach tworzących pajączki na twarzy. Arnika wykazuje działanie obkurczające i przeciwzapalne. Dodatkowo krem zapewni Ci odpowiedni poziom nawilżenia. Skóra stanie się gładsza, a kolor będzie wyrównany. Można go stosować w każdym wieku, również pod makijaż. Warto kupić także inne kosmetyki dla skóry naczynkowej na bazie arniki, które proponuje swoim klientom Floslek.Zobacz produkt: http://www.floslek.pl/11,pokaz_produkt_lab/598,Nawil%C5%BCaj%C4%85cy%20krem%20arnikowy%20SPF%2015.htmlLaboratorium Kosmetyczne FLOSLEK Furmanek sp.j.
Geodetów 154
05-500 Piaseczno
tel. 22 270 11 16

Usługi które świadczymy dla Państwa

17 wpis

18 wpis

22 wpis

18 wpis

5 wpis

10 wpis