Witaj na naszej stronie!

Najwyższej jakości leki

Najlepszej jakości leki

Dbamy o dobro naszych klientów. Działamy na sprawdzonych przez lata medykamentach.

Wykwalifikowana kadra

Wykwalifikowana kadra

Nasi pracownicy co roku biorą udział w kilkunastu konferencjach międzynarodowych poswięconym nowinkom ze świata pięknego, białego uśmiechu.

Gwarancja zadowolenia

Gwarancja zadowolenia

Jeśli nie będziesz zadowolony z naszych usług i powiadomisz nas o tym fakcie, zwrócimy Ci cenę wizyty w przeciągu 14 dni.

Dentyści z pasją

Dentyści z pasją

Nasi pracownicy to ludzie z pasją. Ich praca to hobby. Dlatego są jednymi z najbardziej cennionych fachowców w naszym kraju.

Chemia AZ s.c.

Zastanawiasz się skąd wziąć i gdzie zamówić najlepszej jakości surowce chemiczne, takie jak na przykład kwas siarkowy, czy solny? Ciesząca się zainteresowaniem rzeszy wymagających klientów, prężnie działająca hurtownia Chemia AZ s.c., oferuje sprzedaż najwyższej klasy surowców chemicznych, które produkowane są w oparciu o obowiązujące normy. Wskazane przedsiębiorstwo współpracuje wyłącznie z renomowanymi producentami, którzy w swojej ofercie posiadają takie surowce, jak na przykład kwas azotowy siarkowy, solny, czy też ług sodowy. Jeżeli zależy ci na wyjątkowo atrakcyjnych, konkurencyjnych na rynku cenach, skorzystaj z omawianej oferty.


Chemia AZ s.c.
ul. Wojska Polskiego 11c
72-022  Nowe Warpno
tel. +48 512 812 469

Usługi które świadczymy dla Państwa

20 wpis

20 wpis

22 wpis

18 wpis

6 wpis