Witaj na naszej stronie!

Najwyższej jakości leki

Najlepszej jakości leki

Dbamy o dobro naszych klientów. Działamy na sprawdzonych przez lata medykamentach.

Wykwalifikowana kadra

Wykwalifikowana kadra

Nasi pracownicy co roku biorą udział w kilkunastu konferencjach międzynarodowych poswięconym nowinkom ze świata pięknego, białego uśmiechu.

Gwarancja zadowolenia

Gwarancja zadowolenia

Jeśli nie będziesz zadowolony z naszych usług i powiadomisz nas o tym fakcie, zwrócimy Ci cenę wizyty w przeciągu 14 dni.

Dentyści z pasją

Dentyści z pasją

Nasi pracownicy to ludzie z pasją. Ich praca to hobby. Dlatego są jednymi z najbardziej cennionych fachowców w naszym kraju.

Światłowody dla telekomunikacji i internetu

Netlinepro to firma z Poznania działająca na terenie całego kraju, zwłaszcza przy dużych inwestycjach wymagających wysokiej jakości, precyzji w każdym szczególe i często mobilności oraz elastyczności. Te właśnie cechy wyróżniają zakład. Dzięki wykorzystywaniu odpowiedniej klasy wdmuchiwarki światłowodowej, Netlinepro jest w stanie instalować mikrokable o różnorodnej średnicy. Pozwala to klientom na ograniczanie kosztów całej inwestycji bez poświęcania w najmniejszym stopniu jakości. Firma zakładała światłowodowy dla największy operatorów telekomunikacyjnych oraz wielu dostawców internetu o dużym zasięgu, współpracuje też z najlepszymi jeśli chodzi o wykorzystywane technologie oraz sprzęt i materiały. Oprócz zakładania kabli zajmuje się także instalacją monitoringu CCTV czy też sieciami komputerowymi.Netlinepro
Za Cytadelą 130
Poznań Poznań
tel. 609 304 944

Usługi które świadczymy dla Państwa

19 wpis

19 wpis

22 wpis

18 wpis

5 wpis

10 wpis