Witaj na naszej stronie!

Najwyższej jakości leki

Najlepszej jakości leki

Dbamy o dobro naszych klientów. Działamy na sprawdzonych przez lata medykamentach.

Wykwalifikowana kadra

Wykwalifikowana kadra

Nasi pracownicy co roku biorą udział w kilkunastu konferencjach międzynarodowych poswięconym nowinkom ze świata pięknego, białego uśmiechu.

Gwarancja zadowolenia

Gwarancja zadowolenia

Jeśli nie będziesz zadowolony z naszych usług i powiadomisz nas o tym fakcie, zwrócimy Ci cenę wizyty w przeciągu 14 dni.

Dentyści z pasją

Dentyści z pasją

Nasi pracownicy to ludzie z pasją. Ich praca to hobby. Dlatego są jednymi z najbardziej cennionych fachowców w naszym kraju.

Adwokat Wojtalik

W Zabrzu działa Kancelaria Adwokacka WOJTALIK.Specjalizuje się ona przede wszystkim w sprawach karnych, w sprawach z zakresu prawa cywilnego i rodzinnego, prawa gospodarczego czy prawa budowlanego. Klientom udzielane są porady prawne, a także mogą oni liczyć na profesjonalnego pełnomocnika w procesach różnego typu.Mowa przede wszystkim i między innymi o sprawach wynikających ze sporu ze stosunku pracy, sprawach rozwodowych, sprawach o alimenty, sprawach o separację czy opiekę nad małoletnimi dziećmi.Kancelaria udziela także porad i wsparcia w zakresie prawa gospodarczego oraz zajmuje się reprezentowaniem przedsiębiorców. Mecenas Wojtalik podpowiada, od czego zacząć otwieranie własnej firmy, a także wskazuje, jaka forma działalności w danej sytuacji będzie najbardziej odpowiednia. Wypada podkreślić, że Kancelaria przygotowuje opinie prawne, a także zajmuje się negocjowaniem umów.Kancelaria Adwokacka Tomasz Wojtalik
Pl. Warszawski 5/3
41-800 Zabrze
tel. +48 501 436 088

Usługi które świadczymy dla Państwa

20 wpis

20 wpis

22 wpis

18 wpis

6 wpis

10 wpis