Witaj na naszej stronie!

Najwyższej jakości leki

Najlepszej jakości leki

Dbamy o dobro naszych klientów. Działamy na sprawdzonych przez lata medykamentach.

Wykwalifikowana kadra

Wykwalifikowana kadra

Nasi pracownicy co roku biorą udział w kilkunastu konferencjach międzynarodowych poswięconym nowinkom ze świata pięknego, białego uśmiechu.

Gwarancja zadowolenia

Gwarancja zadowolenia

Jeśli nie będziesz zadowolony z naszych usług i powiadomisz nas o tym fakcie, zwrócimy Ci cenę wizyty w przeciągu 14 dni.

Dentyści z pasją

Dentyści z pasją

Nasi pracownicy to ludzie z pasją. Ich praca to hobby. Dlatego są jednymi z najbardziej cennionych fachowców w naszym kraju.

Ozonowanie pomieszczeń

Szukasz niedrogich ozonatorów kubaturowych bądź ciśnieniowych? Zdaj się na wieloletnie doświadczenie producenta EKOTECH, słynącego z dbałości o wysoką jakość oferowanych produktów.

Jeśli interesuje cię zakup niedrogich, a przy tym wydajnych ozonatorów, na pewno przypadnie ci do gustu oferta przygotowana z niezwykłą starannością przez firmę EKOTECH. Jest ona pionierem w dziedzinie produkcji urządzeń służących do wytwarzania ozonu, czyli odmiany tlenu o charakterystycznym zapachu i szczególnych właściwościach. Wspomniany sprzęt jest niezawodny w przypadku ozonowania pomieszczeń. Proces ten stanowi doskonały sposób na pozbycie się bakterii, grzybów oraz innych zanieczyszczeń w wybranej przestrzeni.


OZONATORY EKOTECH Waldemar Rajski
Narutowicza 23
97-300 Piotrków Trybunalski
tel. 44 648 11 88

Usługi które świadczymy dla Państwa

17 wpis

18 wpis

22 wpis

18 wpis

5 wpis

10 wpis