Witaj na naszej stronie!

Najwyższej jakości leki

Najlepszej jakości leki

Dbamy o dobro naszych klientów. Działamy na sprawdzonych przez lata medykamentach.

Wykwalifikowana kadra

Wykwalifikowana kadra

Nasi pracownicy co roku biorą udział w kilkunastu konferencjach międzynarodowych poswięconym nowinkom ze świata pięknego, białego uśmiechu.

Gwarancja zadowolenia

Gwarancja zadowolenia

Jeśli nie będziesz zadowolony z naszych usług i powiadomisz nas o tym fakcie, zwrócimy Ci cenę wizyty w przeciągu 14 dni.

Dentyści z pasją

Dentyści z pasją

Nasi pracownicy to ludzie z pasją. Ich praca to hobby. Dlatego są jednymi z najbardziej cennionych fachowców w naszym kraju.

Lombard Artar S.C. w Warszawie

Jesteś właścicielem kosztownych drobiazgów, które chcesz szybko spieniężyć? Jeżeli szukasz godnego zaufania lombardu w stolicy, który jest  lojalny i uczciwy w stosunku do swoich klientów, koniecznie zapoznaj się z profilem działalności cenionych zakładów jubilerskich Artar.eu, które działają prężnie od lat. Wskazane przedsiębiorstwo jest znane jako rzetelny lombard w Warszawie, który swoim klientom oferuje błyskawiczne transakcje gotówkowe. Firma zajmuje się skupem i sprzedażą złota i srebra, biżuterii oraz monet i brylantów. Oferta cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród wyjątkowo wymagających klientów, którzy oczekują lojalnego traktowania.


Artar S.C.
ul. Bartnicza 4/U3
03-358 Warszawa
tel. 794 05 05 05

Usługi które świadczymy dla Państwa

19 wpis

19 wpis

22 wpis

18 wpis

5 wpis

10 wpis