Witaj na naszej stronie!

Najwyższej jakości leki

Najlepszej jakości leki

Dbamy o dobro naszych klientów. Działamy na sprawdzonych przez lata medykamentach.

Wykwalifikowana kadra

Wykwalifikowana kadra

Nasi pracownicy co roku biorą udział w kilkunastu konferencjach międzynarodowych poswięconym nowinkom ze świata pięknego, białego uśmiechu.

Gwarancja zadowolenia

Gwarancja zadowolenia

Jeśli nie będziesz zadowolony z naszych usług i powiadomisz nas o tym fakcie, zwrócimy Ci cenę wizyty w przeciągu 14 dni.

Dentyści z pasją

Dentyści z pasją

Nasi pracownicy to ludzie z pasją. Ich praca to hobby. Dlatego są jednymi z najbardziej cennionych fachowców w naszym kraju.

Imprezy integracyjne z Aqua-Sport

 Imprezy integracyjne dla firm organizowane przez Aqua-Sport są zawsze udane i pełne atrakcji oraz oczywiście bezpieczne. Firma oferuje pakiet atrakcji, np. pakiet strzelecki, dmuchane ścianki wspinaczkowe, paintball. Aqua-Sport jest mistrzem w organizowaniu imprez integracyjnych. Jeżeli zdecydujesz się na paitball, przekonasz się co to znaczy świetna zabawa. Gra może mieć różne scenariusze. Impreza organizowana jest tak, aby była w pełni bezpieczna. Przekonałeś się do zorganizowania imprezy firmowej z Aqua-Sport? Zajrzyj na jej stronę internetową http://aqua-sport.org/organizacja-imprez-integracyjnych-eventow-dla-firm/.Aqua Sport
os. Lecha 42
61-294  Poznań
tel. 600 778 446

Usługi które świadczymy dla Państwa

17 wpis

18 wpis

22 wpis

18 wpis

5 wpis

10 wpis