Witaj na naszej stronie!

Najwyższej jakości leki

Najlepszej jakości leki

Dbamy o dobro naszych klientów. Działamy na sprawdzonych przez lata medykamentach.

Wykwalifikowana kadra

Wykwalifikowana kadra

Nasi pracownicy co roku biorą udział w kilkunastu konferencjach międzynarodowych poswięconym nowinkom ze świata pięknego, białego uśmiechu.

Gwarancja zadowolenia

Gwarancja zadowolenia

Jeśli nie będziesz zadowolony z naszych usług i powiadomisz nas o tym fakcie, zwrócimy Ci cenę wizyty w przeciągu 14 dni.

Dentyści z pasją

Dentyści z pasją

Nasi pracownicy to ludzie z pasją. Ich praca to hobby. Dlatego są jednymi z najbardziej cennionych fachowców w naszym kraju.

Wynajmowanie sali na szkolenia

Potrzebujesz przeprowadzić szkolenie, ale okazuje się, że nie masz do tego żadnej odpowiedniej sali, w której mogłoby się ono odbyć? Nic straconego, bo teraz do Twojej dyspozycji znajduje się specjalnie przeznaczona do tego sala, w której każde szkolenie przebiegnie bez żadnych zarzutów. Na stronie http://educoncept.pl/wynajem-sal/warszawa/ znajdziesz wszystkie informacje na temat sali, w której już wkrótce może odbyć się Twoje szkolenie. Koniecznie zapoznaj się z galerią zdjęć, a nie będziesz mógł uwierzyć, że sala szkoleniowa wcale nie musi wyglądać jak sala szkolna, lecz przyjemnie urządzonym pomieszczeniem, w którym szkolenie przebiegnie w niebywałej atmosferze.


EDUCONCEPT SP.J. INSTYTUT EDUKACJI I KREATYWNOŚCI

 
tel. 48 889 017 130

Usługi które świadczymy dla Państwa

17 wpis

18 wpis

22 wpis

18 wpis

5 wpis

10 wpis