Witaj na naszej stronie!

Najwyższej jakości leki

Najlepszej jakości leki

Dbamy o dobro naszych klientów. Działamy na sprawdzonych przez lata medykamentach.

Wykwalifikowana kadra

Wykwalifikowana kadra

Nasi pracownicy co roku biorą udział w kilkunastu konferencjach międzynarodowych poswięconym nowinkom ze świata pięknego, białego uśmiechu.

Gwarancja zadowolenia

Gwarancja zadowolenia

Jeśli nie będziesz zadowolony z naszych usług i powiadomisz nas o tym fakcie, zwrócimy Ci cenę wizyty w przeciągu 14 dni.

Dentyści z pasją

Dentyści z pasją

Nasi pracownicy to ludzie z pasją. Ich praca to hobby. Dlatego są jednymi z najbardziej cennionych fachowców w naszym kraju.

Modne obuwie na sezon wiosenny

Maximum to hurtownia obuwia damskiego i nie tylko, działająca na terenie Wólki Kosowskiej. Zrzesza coraz większą grupę klientów, którzy prowadzą działalność handlową związaną z odzieżą i obuwiem. Twórcom hurtowni zależy na tym, aby każdy klient, który przyjdzie do Państwa sklepu czy to obuwniczego czy odzieżowego, zyskał satysfakcję z nowego produktu. Sukces handlowy zależy od wysokiej jakości towaru, który idzie w parze z ceną! W ofercie hurtowni znajdą Państwo sandały, baleriny, buty sportowe, trzewiki, koturny, botki, kalosze, tenisówki i wiele innych modnych butów. Gama produktów jest bardzo szeroka i obejmuje każdą kategorię obuwia i odzieży!Maximum F.H.U.
Al. Krakowska 67C/ 10L1
05-552 Jabłonowo
tel. +48 888 201 512

Usługi które świadczymy dla Państwa

19 wpis

19 wpis

22 wpis

18 wpis

5 wpis

10 wpis