Witaj na naszej stronie!

Najwyższej jakości leki

Najlepszej jakości leki

Dbamy o dobro naszych klientów. Działamy na sprawdzonych przez lata medykamentach.

Wykwalifikowana kadra

Wykwalifikowana kadra

Nasi pracownicy co roku biorą udział w kilkunastu konferencjach międzynarodowych poswięconym nowinkom ze świata pięknego, białego uśmiechu.

Gwarancja zadowolenia

Gwarancja zadowolenia

Jeśli nie będziesz zadowolony z naszych usług i powiadomisz nas o tym fakcie, zwrócimy Ci cenę wizyty w przeciągu 14 dni.

Dentyści z pasją

Dentyści z pasją

Nasi pracownicy to ludzie z pasją. Ich praca to hobby. Dlatego są jednymi z najbardziej cennionych fachowców w naszym kraju.

Najlepsza impreza weselna w Poznaniu

Jeśli szukasz profesjonalnej osoby, która będzie puszczać muzykę na Twoim weselu, DJ Tomasz Koczorowski zorganizuje dla Ciebie i partnera lub partnerki niezapomniane wesele w Poznaniu. Naturalnie możesz zdecydować się na zespół muzyczny, jednakże wybój DJ-a, który jest równocześnie wodzirejem, może okazać się zdecydowanie lepszym pomysłem. Dlaczego? Przede wszystkim unikniesz przerw w muzyce pomiędzy tańcami a posiłkami. DJ zagra Wasze ulubione kawałki. Razem z Wami przygotuje listę piosenek do zagrania. Jako profesjonalny wodzirej Tomasz Koczorowski zorganizuje dla Was i Waszych gości fantastyczne i śmieszne zabawy, które wprawią w dobry nastrój każdego uczestnika wesela. Tomasz Koczorowski posiada muzykę na oryginalnych nośnikach, co jest niezwykle istotne. Nietypowe i nieplanowane sytuacje? DJ – wodzirej po wieloletnim doświadczeniu poradzi sobie w każdych okolicznościach. Tomasz Koczorowski to Wasza gwarancja na udane i niezapomniane wesele.TK Music
Laskowskiego 4
63-750 Sulmierzyce
tel. 509 324 778

Usługi które świadczymy dla Państwa

17 wpis

18 wpis

22 wpis

18 wpis

5 wpis

10 wpis