Witaj na naszej stronie!

Najwyższej jakości leki

Najlepszej jakości leki

Dbamy o dobro naszych klientów. Działamy na sprawdzonych przez lata medykamentach.

Wykwalifikowana kadra

Wykwalifikowana kadra

Nasi pracownicy co roku biorą udział w kilkunastu konferencjach międzynarodowych poswięconym nowinkom ze świata pięknego, białego uśmiechu.

Gwarancja zadowolenia

Gwarancja zadowolenia

Jeśli nie będziesz zadowolony z naszych usług i powiadomisz nas o tym fakcie, zwrócimy Ci cenę wizyty w przeciągu 14 dni.

Dentyści z pasją

Dentyści z pasją

Nasi pracownicy to ludzie z pasją. Ich praca to hobby. Dlatego są jednymi z najbardziej cennionych fachowców w naszym kraju.

Kitesurfing – kursy dla początkujących i zaawansowanych

Obozy i szkolenia w Kite Station mogą stanowić przykład na to, czemu kitesurfing ma rzeszę wiernych wyznawców: to zarówno możliwość poruszania się z wiatrem po wodzie i powietrzu w dynamiczny, choć dość bezpieczny sposób, jak i element stylu życia. Szkoła organizuje wprowadzające w kitesurfing kursy na swojej bazie w sycylijskiej lagunie nazwanej Lo Stagnone – cechującej się ciepłą wodą przez wiele miesięcy, płytkim i przyjaznym zwłaszcza początkującym dnem, a także rozległą przestrzenią. Kursy w Kite Station mogą być doskonałą okazją, by szybko postawić pierwsze kroki na desce to kitesurfingu i doznać uczucia nieważkości, za które sport ten jest tak ceniony. Jednocześnie na obozy Kite Station mogą wybrać się pary czy całe grupy chcące być może tylko zwiedzić Sycylię z pomocą Polaków znających ten teren.Kite Station
Trapani 1
91100 Trapani
tel. +48 600 876 209

Usługi które świadczymy dla Państwa

19 wpis

19 wpis

22 wpis

18 wpis

5 wpis

10 wpis