Witaj na naszej stronie!

Najwyższej jakości leki

Najlepszej jakości leki

Dbamy o dobro naszych klientów. Działamy na sprawdzonych przez lata medykamentach.

Wykwalifikowana kadra

Wykwalifikowana kadra

Nasi pracownicy co roku biorą udział w kilkunastu konferencjach międzynarodowych poswięconym nowinkom ze świata pięknego, białego uśmiechu.

Gwarancja zadowolenia

Gwarancja zadowolenia

Jeśli nie będziesz zadowolony z naszych usług i powiadomisz nas o tym fakcie, zwrócimy Ci cenę wizyty w przeciągu 14 dni.

Dentyści z pasją

Dentyści z pasją

Nasi pracownicy to ludzie z pasją. Ich praca to hobby. Dlatego są jednymi z najbardziej cennionych fachowców w naszym kraju.

Maść na odparzenia dla dzieci

Czy zapoznaliście się Państwo kiedyś z listą składników, jakie zawierają produkty pielęgnacyjne Waszego dziecka. Jeśli uważacie, że z pewnością są to naturalne roślinne wyciągi, bo przecież cena kosmetyków była wysoka, to najprawdopodobniej niestety jesteście Państwo w błędzie. Większość produktów zabezpieczających skórę niemowlaków zawiera wazelinę i parafinę, które szkodzą Państwa maleństwu. Sposobem na osiągnięcie pewności, że maść na odparzenia dla dzieci nie zrobi krzywdy Waszemu maluchowi, jest samodzielne przygotowanie produktu z naturalnych produktów. Oleje, masła i wyciągi roślinne dostępne są w sklepach zielarskich, ale także internetowych. Przygotowanie takiego kosmetyku zajmuje chwilę, a produkt posiada nieprawdopodobnie nawilżające właściwości. Przepisy dostępne na stronie Herbaria Cosmetics.herbariacosmetics.pl

 

Usługi które świadczymy dla Państwa

17 wpis

18 wpis

22 wpis

18 wpis

5 wpis

10 wpis