Witaj na naszej stronie!

Najwyższej jakości leki

Najlepszej jakości leki

Dbamy o dobro naszych klientów. Działamy na sprawdzonych przez lata medykamentach.

Wykwalifikowana kadra

Wykwalifikowana kadra

Nasi pracownicy co roku biorą udział w kilkunastu konferencjach międzynarodowych poswięconym nowinkom ze świata pięknego, białego uśmiechu.

Gwarancja zadowolenia

Gwarancja zadowolenia

Jeśli nie będziesz zadowolony z naszych usług i powiadomisz nas o tym fakcie, zwrócimy Ci cenę wizyty w przeciągu 14 dni.

Dentyści z pasją

Dentyści z pasją

Nasi pracownicy to ludzie z pasją. Ich praca to hobby. Dlatego są jednymi z najbardziej cennionych fachowców w naszym kraju.

Meble dla kota

Jednym z podstawowych akcesoriów jest oczywiście kuweta, która nie może być byle jaka. Musi mieć odpowiednie do wielkości kota rozmiary, tak aby tamten nauczył się z niej korzystać. W ofercie sklepu internetowego HUBUFORM znajdziesz kuwety kryte, zamknięte od góry i odkryte – sam musisz zdecdowac, która przypadnie do gusty Twojemu zwierzakowi. Poza kuwetami, w profesjonalnym sklepie internetowym z akcesoriami dla zwierząt znajdziesz także wygodne legowiska, które przypadną do gustu niejednemu kotu, rozmaite drapaki, ale też szelki, smycze, obroże, szczotki. W ostatnim czasie dużą popularnością wśród właścicieli tych czworonożnych istot cieszą się także meble przeznaczone dla kota, które również znajdziesz w ofercie tego sklepu.


Hubuform
Zięby 40 lok. 3
02-798 Warszawa
tel. 721-240-257

Usługi które świadczymy dla Państwa

17 wpis

18 wpis

22 wpis

18 wpis

5 wpis

10 wpis