Witaj na naszej stronie!

Najwyższej jakości leki

Najlepszej jakości leki

Dbamy o dobro naszych klientów. Działamy na sprawdzonych przez lata medykamentach.

Wykwalifikowana kadra

Wykwalifikowana kadra

Nasi pracownicy co roku biorą udział w kilkunastu konferencjach międzynarodowych poswięconym nowinkom ze świata pięknego, białego uśmiechu.

Gwarancja zadowolenia

Gwarancja zadowolenia

Jeśli nie będziesz zadowolony z naszych usług i powiadomisz nas o tym fakcie, zwrócimy Ci cenę wizyty w przeciągu 14 dni.

Dentyści z pasją

Dentyści z pasją

Nasi pracownicy to ludzie z pasją. Ich praca to hobby. Dlatego są jednymi z najbardziej cennionych fachowców w naszym kraju.

Centralne ogrzewanie w dobrych rękach

Poznańska firma Instal-Marco zajmie się profesjonalnym montażem wszystkich wymienionych powyżej instalacji, a do tego zrobi to dla Ciebie za nieduże pieniądze. To zakład działający na poznańskim rynku nieprzerwanie od 1985 roku i doskonal znający potrzeby i oczekiwania swoich klientów. Dlatego jeżeli poszukujesz firmy, która zajmie się profesjonalnym montażem przebudową, konserwacją lub naprawą instalacji wodno-kanalizacyjnej i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat jej oferty to koniecznie odwiedź stronę internetową firmy Instal-Marco - http://dobry-hydraulik.com/instalacja-centralnego-ogrzewania.htmInstal-Marco
Głogowska 120/2
60-243 Poznań
tel. 605 04 55 22

Usługi które świadczymy dla Państwa

20 wpis

20 wpis

22 wpis

18 wpis

6 wpis

10 wpis