Witaj na naszej stronie!

Najwyższej jakości leki

Najlepszej jakości leki

Dbamy o dobro naszych klientów. Działamy na sprawdzonych przez lata medykamentach.

Wykwalifikowana kadra

Wykwalifikowana kadra

Nasi pracownicy co roku biorą udział w kilkunastu konferencjach międzynarodowych poswięconym nowinkom ze świata pięknego, białego uśmiechu.

Gwarancja zadowolenia

Gwarancja zadowolenia

Jeśli nie będziesz zadowolony z naszych usług i powiadomisz nas o tym fakcie, zwrócimy Ci cenę wizyty w przeciągu 14 dni.

Dentyści z pasją

Dentyści z pasją

Nasi pracownicy to ludzie z pasją. Ich praca to hobby. Dlatego są jednymi z najbardziej cennionych fachowców w naszym kraju.

Atrakcyjne projekty budowlane

Dzięki wiedzy oraz doświadczeniu specjalistów możliwe stanie się dla ciebie stworzenie doskonałego projektu budowlanego twojej inwestycji. Zaufaj sprawdzonej firmie z bogatym doświadczeniem.Firma W.M. Spectrum posiada wiedzę oraz doświadczenie potrzebne do tego, by realizować wszelkie rodzaju projekty budowlane, np. takie obiekty budowlane jak mieszkaniowe, przemysłowe, użyteczności publicznej czy nawet historyczne. Oferta obejmuje przygotowanie projektów budowlanych, wykonawczych, budynków energooszczędnych lub inteligentnych. To także analizy oraz optymalizacje możliwości inwestycyjnych czy przeprowadzanie inwestora przez różnego typu procedury administracyjnego przy uzyskiwaniu decyzji o pozwolenie na budowę.W.M. Spectrum sp. z o.o.
al. Grunwaldzka 411
80-309  Gdańsk
tel. +48 58 769 53

Usługi które świadczymy dla Państwa

19 wpis

18 wpis

22 wpis

18 wpis

5 wpis

10 wpis