Witaj na naszej stronie!

Najwyższej jakości leki

Najlepszej jakości leki

Dbamy o dobro naszych klientów. Działamy na sprawdzonych przez lata medykamentach.

Wykwalifikowana kadra

Wykwalifikowana kadra

Nasi pracownicy co roku biorą udział w kilkunastu konferencjach międzynarodowych poswięconym nowinkom ze świata pięknego, białego uśmiechu.

Gwarancja zadowolenia

Gwarancja zadowolenia

Jeśli nie będziesz zadowolony z naszych usług i powiadomisz nas o tym fakcie, zwrócimy Ci cenę wizyty w przeciągu 14 dni.

Dentyści z pasją

Dentyści z pasją

Nasi pracownicy to ludzie z pasją. Ich praca to hobby. Dlatego są jednymi z najbardziej cennionych fachowców w naszym kraju.

Progoria III, czyli podwodne tajemnice Górnego Śląska

Dla niewtajemniczonych mała wyjaśnienie. Wszystkie wymienione wyżej określenia to nazwy atrakcje naukowych, z jakich słynie Pogoria III, niewielki, piaskowy akwen w Dąbrowie Górniczej. Niech nie zmylą Was jednak jego niewielkie rozmiary. Zbiornik ten skrywa w sobie wiele tajemnic. Mieszkasz w pobliżu i chciałbyś je odkryć, ale nie masz odpowiednich uprawnień potrzebnych do schodzenia pod wodę? Najwyższy czas to zmienić i nadrobić zaległości. Jak? Zapisz się na szkolenie! Listę centrów nurkowych prosperujących na terenie górnego Śląska znajdziesz na: https://www.zyjepodwoda.pl/miejsca/nurkowanie/katowice/.zyjepodwoda.pl

 
tel. 696 662 777

Usługi które świadczymy dla Państwa

17 wpis

18 wpis

22 wpis

18 wpis

5 wpis

10 wpis