Witaj na naszej stronie!

Najwyższej jakości leki

Najlepszej jakości leki

Dbamy o dobro naszych klientów. Działamy na sprawdzonych przez lata medykamentach.

Wykwalifikowana kadra

Wykwalifikowana kadra

Nasi pracownicy co roku biorą udział w kilkunastu konferencjach międzynarodowych poswięconym nowinkom ze świata pięknego, białego uśmiechu.

Gwarancja zadowolenia

Gwarancja zadowolenia

Jeśli nie będziesz zadowolony z naszych usług i powiadomisz nas o tym fakcie, zwrócimy Ci cenę wizyty w przeciągu 14 dni.

Dentyści z pasją

Dentyści z pasją

Nasi pracownicy to ludzie z pasją. Ich praca to hobby. Dlatego są jednymi z najbardziej cennionych fachowców w naszym kraju.

Konserwacja systemów przeciwpożarowych

W instalację przeciwpożarową należy wyposażyć każdy budynek, dlatego warto zwrócić się do firmy, która zajmuje się profesjonalnym sporządzaniem projektów systemów ppoż. Firma APE-LP Sp. z o.o. dodatkowo świadczy usługi związane z doradztwem technicznym i konserwacją systemów przeciwpożarowych. Wśród urządzeń serwisowanych przez APE-LP są, m.in. systemy sygnalizacji pożaru oraz wykrywania i sygnalizacji wycieków gazu GAZEX, dźwiękowych systemów ostrzegawczych i sprzętu gaśniczego. Odpowiednia dbałość o sprzęt i przeprowadzanie kontroli technicznej przynajmniej raz w roku, pozwala cieszyć się ochroną przeciwpożarową i unikać niepotrzebnych wydatków związanych z drogimi naprawami sprzętów. Więcej informacji o firmie znajdziecie Państwo na stronie internetowej, tam znajdują się również niezbędne dane kontaktowe.


APE-LP Sp. z o.o.
Wały Piastowskie 1/1508
80-855 Gdańsk
tel. 58 500 83 81

Usługi które świadczymy dla Państwa

20 wpis

20 wpis

22 wpis

18 wpis

6 wpis