Witaj na naszej stronie!

Najwyższej jakości leki

Najlepszej jakości leki

Dbamy o dobro naszych klientów. Działamy na sprawdzonych przez lata medykamentach.

Wykwalifikowana kadra

Wykwalifikowana kadra

Nasi pracownicy co roku biorą udział w kilkunastu konferencjach międzynarodowych poswięconym nowinkom ze świata pięknego, białego uśmiechu.

Gwarancja zadowolenia

Gwarancja zadowolenia

Jeśli nie będziesz zadowolony z naszych usług i powiadomisz nas o tym fakcie, zwrócimy Ci cenę wizyty w przeciągu 14 dni.

Dentyści z pasją

Dentyści z pasją

Nasi pracownicy to ludzie z pasją. Ich praca to hobby. Dlatego są jednymi z najbardziej cennionych fachowców w naszym kraju.

Przygotowywanie i prowadzenie zajęć edukacyjnych dla dzieci

Multisensoryka to niezwykle ciekawa dla dzieci forma prowadzenia zajęć obejmujących program wczesnoszkolny oraz przedszkolny. Podczas dobrze prowadzonych zajęć tego typu dzieci mogą tak naprawdę poprzez zabawę poznawać swoje artystyczne talenty, a i przede wszystkim rozwijać swój umysł oraz kreatywne myślenie. Na standardowych zajęciach w szkołach często nie da się osiągnąć tego typu efektów, ale wystarczy tylko skorzystać z oferty realizowanych tutaj zajęć dla dzieciaków, aby w ciekawy sposób wypełnić im kilkadziesiąt minut wolnego czasu. Zajęcia prowadzone są przez świetnych opiekunów, a ich podstawową zasadą jest odkrywanie artystycznych talentów wszystkimi zmysłami. Dzieci mają pełną swobodę, mogą dawać upust swoim fantazjom artystycznym, a więc świetnie się bawić i uczyć kreatywnego myślenia jednocześnie.Warsztaty Kreatywne Edukacja
ul. Szymborska 77a
88-100 Inowrocław
tel. 512633605

Usługi które świadczymy dla Państwa

17 wpis

18 wpis

22 wpis

18 wpis

5 wpis

10 wpis