Witaj na naszej stronie!

Najwyższej jakości leki

Najlepszej jakości leki

Dbamy o dobro naszych klientów. Działamy na sprawdzonych przez lata medykamentach.

Wykwalifikowana kadra

Wykwalifikowana kadra

Nasi pracownicy co roku biorą udział w kilkunastu konferencjach międzynarodowych poswięconym nowinkom ze świata pięknego, białego uśmiechu.

Gwarancja zadowolenia

Gwarancja zadowolenia

Jeśli nie będziesz zadowolony z naszych usług i powiadomisz nas o tym fakcie, zwrócimy Ci cenę wizyty w przeciągu 14 dni.

Dentyści z pasją

Dentyści z pasją

Nasi pracownicy to ludzie z pasją. Ich praca to hobby. Dlatego są jednymi z najbardziej cennionych fachowców w naszym kraju.

Wrocławskie Atelier Katarzyna Kuca

Pozwól samej sobie być spokojną. Gdy Twoja sukienka będzie już gotowa, z całą pewnością odetchniesz z ulgą. Jeżeli już troszeczkę się rozglądałaś, ale nie trafiłaś na swój wymarzony model, najlepiej od razu zajrzyj na stronę http://kkatelier.pl/pl/wiosnalato-2017-2/. Znajdziesz tutaj wiele przepięknych modeli. Mniej i bardziej odważnych. Jedno jest pewne – każdy z tych modeli jest piękny. Pamiętaj, że niekoniecznie w każdym będziesz wyglądać idealnie. W końcu każda z nas jest inna. I to jest właśnie najlepsze – dzięki temu możemy szukać wymarzonej sukienki i czerpać przy tym dużo radości.Model sukni dopasowany do Twojej sylwetkiPrzy wyborze sukienki ślubnej powinnaś kierować się swoją figurę. Odpowiednia suknia ukryje mankamenty, a wyostrzy atuty. W Atelier Katarzyna Kuca dowiesz się jaki model będzie najlepszy dla Ciebie. Podziel się swoimi spostrzeżeniami i marzeniami. Zostaną one wzięte pod uwagę, by zaprojektować dla Ciebie suknię pasującą właśnie do Ciebie. Suknie KK Atelier tworzone są dla znanych światowych marek mody.Atelier Katarzyna Kuca
Ofiar Oświęcimskich 17
50-069 Wrocław
tel. +48 577 402 555

Usługi które świadczymy dla Państwa

19 wpis

19 wpis

22 wpis

18 wpis

5 wpis

10 wpis