Witaj na naszej stronie!

Najwyższej jakości leki

Najlepszej jakości leki

Dbamy o dobro naszych klientów. Działamy na sprawdzonych przez lata medykamentach.

Wykwalifikowana kadra

Wykwalifikowana kadra

Nasi pracownicy co roku biorą udział w kilkunastu konferencjach międzynarodowych poswięconym nowinkom ze świata pięknego, białego uśmiechu.

Gwarancja zadowolenia

Gwarancja zadowolenia

Jeśli nie będziesz zadowolony z naszych usług i powiadomisz nas o tym fakcie, zwrócimy Ci cenę wizyty w przeciągu 14 dni.

Dentyści z pasją

Dentyści z pasją

Nasi pracownicy to ludzie z pasją. Ich praca to hobby. Dlatego są jednymi z najbardziej cennionych fachowców w naszym kraju.

Ochrona lakieru i odświeżenie wnętrza auta

Każdy samochód z biegiem lat oraz ilością przejechanych kilometrów potrzebuje odświeżenia zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. W wyniku zadrapań, stłuczek, zabrudzeń tapicerski czy innych uszkodzeń mechanicznych możemy obniżyć wartość swojego pojazdu. Zgłoś się do specjalistów od car detailingu, którzy mają odpowiednie doświadczenie w wykonywaniu renowacji lakieru oraz odnawiania wnętrza samochodu. Na stronie internetowej http://ochrona.ziebartpolska.pl/detailing/ mieszczą się niezbędne informacje dotyczące oferty usługowej znanej i cenionej firmy nie tylko w Polsce, ale również w USA.Ziebart Poland Sp. z o.o.
ul. Ostrowska 382
61-312  Poznań
tel. +48 61 222 91 0

Usługi które świadczymy dla Państwa

19 wpis

18 wpis

22 wpis

18 wpis

5 wpis

10 wpis