Witaj na naszej stronie!

Najwyższej jakości leki

Najlepszej jakości leki

Dbamy o dobro naszych klientów. Działamy na sprawdzonych przez lata medykamentach.

Wykwalifikowana kadra

Wykwalifikowana kadra

Nasi pracownicy co roku biorą udział w kilkunastu konferencjach międzynarodowych poswięconym nowinkom ze świata pięknego, białego uśmiechu.

Gwarancja zadowolenia

Gwarancja zadowolenia

Jeśli nie będziesz zadowolony z naszych usług i powiadomisz nas o tym fakcie, zwrócimy Ci cenę wizyty w przeciągu 14 dni.

Dentyści z pasją

Dentyści z pasją

Nasi pracownicy to ludzie z pasją. Ich praca to hobby. Dlatego są jednymi z najbardziej cennionych fachowców w naszym kraju.

Tłumacz przysięgły z języka niemieckiego w Poznaniu

Danuta Witkowska oferuje tłumaczenia pisemne oraz ustne z języka niemieckiego na polski i z polskiego na niemiecki. W ramach tłumaczenia pisemnego zajmuje się przekładaniem tekstów zarówno przysięgłych, jak i zwykłych, np. certyfikatów, świadectw, raportów, opinii prawnych, dokumentów samochodowych itp. Pani Danuta biegle posługuje się technikami tłumaczeniowymi. W roku 1991 zdobyła tytuł tłumacza przysięgłego z języka niemieckiego w Poznaniu. Studiowała także filologię germańską na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Chcesz skorzystać z jej usług? Zadzwoń lub skontaktuj się z biurem mailowo.Danuta Witkowska – tłumacz przysięgły języka niemieckiego
Junacka 26
60-152 Poznań
tel. + 48618622163

Usługi które świadczymy dla Państwa

17 wpis

18 wpis

22 wpis

18 wpis

5 wpis

10 wpis