Witaj na naszej stronie!

Najwyższej jakości leki

Najlepszej jakości leki

Dbamy o dobro naszych klientów. Działamy na sprawdzonych przez lata medykamentach.

Wykwalifikowana kadra

Wykwalifikowana kadra

Nasi pracownicy co roku biorą udział w kilkunastu konferencjach międzynarodowych poswięconym nowinkom ze świata pięknego, białego uśmiechu.

Gwarancja zadowolenia

Gwarancja zadowolenia

Jeśli nie będziesz zadowolony z naszych usług i powiadomisz nas o tym fakcie, zwrócimy Ci cenę wizyty w przeciągu 14 dni.

Dentyści z pasją

Dentyści z pasją

Nasi pracownicy to ludzie z pasją. Ich praca to hobby. Dlatego są jednymi z najbardziej cennionych fachowców w naszym kraju.

Foliowanie samochodu w mieście Poznań

Ziebart to firma, która od lat oferuje usługę jaką jest foliowanie samochodu w mieście Poznań. Rozwiązanie to umożliwia właścicielowi samochodu zmianę koloru na jakikolwiek mu się wymarzy. Co ważne foliowanie może zostać także wykorzystane w celu zabezpieczenia auta oraz odnowieniu jego karoserii bez zmiany koloru. Dzięki usłudze poznańskiej firmy od teraz nie musisz się męczyć z drażniącym Cię kolorem czy też możesz zaszaleń w momencie, gdy stary odcień karoserii Ci się znudzi. Nie czekaj dłużej – wejdź na stronę poznańskiej firmy Ziebart i już dziś umów się na foliowanie auta na wybrany kolor!Ziebart Poland Sp. z o.o.
ul. Ostrowska 382
61-312  Poznań
tel. +48 61 222 91 0

Usługi które świadczymy dla Państwa

19 wpis

18 wpis

22 wpis

18 wpis

5 wpis

10 wpis