Witaj na naszej stronie!

Najwyższej jakości leki

Najlepszej jakości leki

Dbamy o dobro naszych klientów. Działamy na sprawdzonych przez lata medykamentach.

Wykwalifikowana kadra

Wykwalifikowana kadra

Nasi pracownicy co roku biorą udział w kilkunastu konferencjach międzynarodowych poswięconym nowinkom ze świata pięknego, białego uśmiechu.

Gwarancja zadowolenia

Gwarancja zadowolenia

Jeśli nie będziesz zadowolony z naszych usług i powiadomisz nas o tym fakcie, zwrócimy Ci cenę wizyty w przeciągu 14 dni.

Dentyści z pasją

Dentyści z pasją

Nasi pracownicy to ludzie z pasją. Ich praca to hobby. Dlatego są jednymi z najbardziej cennionych fachowców w naszym kraju.

Powiększanie ust Poznań cennik

Piękne, pełne i duże usta to z pewnością marzenie niejednej kobiety, które można bardzo łatwo spełnić z pomocą tej doświadczonej kliniki, od lat zajmującej się medycyną estetyczną. Powiększanie ust odbywa się tutaj z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, który malutkimi igłami wstrzykiwany jest głęboko w tkankę. Kwas jest bezpieczny i przebadany, a doświadczenie kliniki sprawia, że każda pacjentka może poczuć się tam wyjątkowo bezpiecznie. Warto zapoznać się nie tylko z zakresem możliwości, ale i z cennikiem powiększania ust w Poznaniu, który jest przystępny, zapewniając dostęp do zabiegu każdej osobie. Ogromną zaletą takiego powiększania ust jest tutaj nie tylko duże bezpieczeństwo, ale także i naprawdę szybkie efekty, które widoczne są już dosłownie kilka dni po wykonanym zabiegu, a efekty te na pewno będą zadowalające.


Renovital
Plac Wolności 9
61-742 Poznań
tel. 516-554-503

Usługi które świadczymy dla Państwa

17 wpis

18 wpis

22 wpis

18 wpis

5 wpis

10 wpis