Witaj na naszej stronie!

Najwyższej jakości leki

Najlepszej jakości leki

Dbamy o dobro naszych klientów. Działamy na sprawdzonych przez lata medykamentach.

Wykwalifikowana kadra

Wykwalifikowana kadra

Nasi pracownicy co roku biorą udział w kilkunastu konferencjach międzynarodowych poswięconym nowinkom ze świata pięknego, białego uśmiechu.

Gwarancja zadowolenia

Gwarancja zadowolenia

Jeśli nie będziesz zadowolony z naszych usług i powiadomisz nas o tym fakcie, zwrócimy Ci cenę wizyty w przeciągu 14 dni.

Dentyści z pasją

Dentyści z pasją

Nasi pracownicy to ludzie z pasją. Ich praca to hobby. Dlatego są jednymi z najbardziej cennionych fachowców w naszym kraju.

Przewóz pianin dla każdego

Transport tak trudnych przedmiotów jak instrumenty może rodzić pewne problemy. Nic dziwnego – to elementy o dużej i nieregularnej budowie, na dodatek na tyle delikatne, że brak właściwych zabezpieczeń może się dla nich skończyć tragicznie. Aby tego uniknąć, należy skorzystać z pomocy przy przewozie pianin. Firmą zajmującą się tymi usługami jest doskonale znana na rynku firma Wiki. To fachowcy z bogatym doświadczeniem jeśli chodzi o realizację różnego rodzaju usług. Więcej o tym zakresie dowiesz się na stronie: http://wikiprzeprowadzki.pl/przewoz-pianina-jak-prawidlowo-zorganizowac-transport/.Wiki Przeprowadzki
Urbanistów 4/157
02-397 Warszawa
tel. 537115518

Usługi które świadczymy dla Państwa

17 wpis

18 wpis

22 wpis

18 wpis

5 wpis

10 wpis