Witaj na naszej stronie!

Najwyższej jakości leki

Najlepszej jakości leki

Dbamy o dobro naszych klientów. Działamy na sprawdzonych przez lata medykamentach.

Wykwalifikowana kadra

Wykwalifikowana kadra

Nasi pracownicy co roku biorą udział w kilkunastu konferencjach międzynarodowych poswięconym nowinkom ze świata pięknego, białego uśmiechu.

Gwarancja zadowolenia

Gwarancja zadowolenia

Jeśli nie będziesz zadowolony z naszych usług i powiadomisz nas o tym fakcie, zwrócimy Ci cenę wizyty w przeciągu 14 dni.

Dentyści z pasją

Dentyści z pasją

Nasi pracownicy to ludzie z pasją. Ich praca to hobby. Dlatego są jednymi z najbardziej cennionych fachowców w naszym kraju.

Drenaż limfatyczny - Kraków

ALAN MED to miejsce, gdzie bez problemu wykonasz drenaż limfatyczny. Jest to opcja dla tych osób, które cenią sobie własne zdrowie i które pragną zapewnić sobie najlepszą opiekę specjalistów. Oni doradzają, chętnie odpowiadają na pytania, a przede wszystkim przeprowadzają profesjonalne zabiegi, dzięki którym można polepszyć formę swojego organizmu. Sprawdź sam – opcja drenażu limfatycznego w Krakowie na pewno spotka się z twoim zadowoleniem, ponieważ jest w atrakcyjnej cenie przy jednoczesnym pełnym profesjonalizmie placówki. Przekonaj się, wybierając szybki kontakt ze specjalistą.Sprawdź URL: http://www.alanmed.eu/ALAN MED Gabinet Masażu
Przybyszewskiego 1/2
30-128 Kraków
tel. +48 725 41 42 4

Usługi które świadczymy dla Państwa

17 wpis

18 wpis

22 wpis

18 wpis

5 wpis

10 wpis