Witaj na naszej stronie!

Najwyższej jakości leki

Najlepszej jakości leki

Dbamy o dobro naszych klientów. Działamy na sprawdzonych przez lata medykamentach.

Wykwalifikowana kadra

Wykwalifikowana kadra

Nasi pracownicy co roku biorą udział w kilkunastu konferencjach międzynarodowych poswięconym nowinkom ze świata pięknego, białego uśmiechu.

Gwarancja zadowolenia

Gwarancja zadowolenia

Jeśli nie będziesz zadowolony z naszych usług i powiadomisz nas o tym fakcie, zwrócimy Ci cenę wizyty w przeciągu 14 dni.

Dentyści z pasją

Dentyści z pasją

Nasi pracownicy to ludzie z pasją. Ich praca to hobby. Dlatego są jednymi z najbardziej cennionych fachowców w naszym kraju.

Rehabilitacja

Rehabilitacja w Warszawie to oferta kliniki Rehmedicon skierowana do wszystkich tych, którzy chcą poprawić swój stan zdrowia i postawę ciała po różnych chorobach oraz urazach. Klinika dysponuje wysokiej jakości sprzętem medycznym, a pracujący tam rehabilitanci cechują się ogromnym doświadczeniem i wiedzą w tej dziedzinie. W ramach rehabilitacji, ta przychodnia proponuje Państwu takie zabiegi jak fizykoterapia, kinezyterapia, fale uderzeniowe oraz masaż. Wszystkie zabiegi są indywidualnie dobierane do pacjenta i problemów, z jakimi się zmaga.Decydując się na rehabilitację w Warszawie, warto wybrać placówkę, która traktuje wszystkich swoich pacjentów w przyjazny sposób oraz zapewnia im odpowiednie warunki. To oraz wiele więcej oferuje Rehmedicon. Wszystkie osoby z wadami postawy, schorzeniami i urazami powodującymi niepoprawną posturę ciała oraz osoby po operacjach chirurgicznych zachęcamy do wybrania tej kliniki i jej usług rehabilitacyjnych. W zamian otrzymają Państwo fachową pomoc i profesjonalne podejście.Sprawdź ofertę kliniki Rehmedicon na stronie: https://rehmedicon.com/oferta/rehabilitacjaRehmedicon
Lisowska 23
01-820 Warszawa
tel. 22 468 10 88

Usługi które świadczymy dla Państwa

17 wpis

18 wpis

22 wpis

18 wpis

5 wpis

10 wpis