Witaj na naszej stronie!

Najwyższej jakości leki

Najlepszej jakości leki

Dbamy o dobro naszych klientów. Działamy na sprawdzonych przez lata medykamentach.

Wykwalifikowana kadra

Wykwalifikowana kadra

Nasi pracownicy co roku biorą udział w kilkunastu konferencjach międzynarodowych poswięconym nowinkom ze świata pięknego, białego uśmiechu.

Gwarancja zadowolenia

Gwarancja zadowolenia

Jeśli nie będziesz zadowolony z naszych usług i powiadomisz nas o tym fakcie, zwrócimy Ci cenę wizyty w przeciągu 14 dni.

Dentyści z pasją

Dentyści z pasją

Nasi pracownicy to ludzie z pasją. Ich praca to hobby. Dlatego są jednymi z najbardziej cennionych fachowców w naszym kraju.

Farmona

Gemini to sieć 35 aptek, która oferuje swoim klientom rozmaite produkty – lekarstwa, suplementy diety, dermokosmetyki, testy diagnostyczne, a także produkty dla kobiet w ciąży i świeżo upieczonych mam. Wśród kosmetyków, na uwagę zasługują z całą pewnością te produkowane przez firmę Farmona. Są to produkty odznaczające się najwyższą jakością i skutecznością. Wszystkie produkty dostarczane markę Farmona produkowane są na bazie ekologicznych składników, dzięki czemu służą dobrze zarówno konsumentom, jak i środowisku. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z bogatą ofertą apteki Gemini, dostępną na http://www.aptekagemini.pl/Apteka Gemini
ul. Trzy Lipy 3
80-172 Gdańsk
tel. 58 600-80-88

Usługi które świadczymy dla Państwa

17 wpis

18 wpis

22 wpis

18 wpis

5 wpis

10 wpis